امروز شنبه, ۵ اسفند , ۱۳۹۶

» راهنما

با توجه به گسترده بودن خدمات گروه دو وب ، برای راحتی کاربران عزیز این بخش را تهیه کردیه ایم تا کاربران در سایت به مشکلی بر نخورند و هرچه سریعتر بتوانند از خدمات سایت استفاده کنند.

راهنمای سفارش :

ابتدا شما می توانید خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کرده و سپس اگر سوالی در مورد خدمات مورد نیاز دارید ، از بخش پشتیبانی و ارسال تیکت و یا ارتباط با ما آن را مطرح کنید.

 

پس از اینکه از نوع خدمات مورد نیاز خود مطمئن شدید و یا اینکه از بخش محصولات و خدمات گروه دو وب ، محصول مورد نظر خود را انتخاب کردید ، می توانید هزینه محصول مورد نظر را از طریق فرم پرداخت آنلاین واریز کنید.

 

پس از واریز مبلغ مورد نظر ، شماره تراکنش را یادداشت کنید و به قسمت ثبت سفارش آنلاین مراجعه کنید.

 

توضیحات دقیق و همینطور اطلاعات شخصی خود مثل نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل را در فرم سفارش به طور دقیق وارد کنید و سفارش را ثبت کنید.

 

پس از سفارش در اسرع وقت اطلاعات شما توسط تیم پشتیبانی گروه دو وب چک می شود و در صورت صحیح بودن اطلاعات مندرج در فرم سفارش ، با شما تماس می گیریم.

 

توجه :

- در صورتی که پس از ثبت سفارش مایل به رسیدگی سریع به آن می باشید ، می توانید یک پیام کوتاه متنی به شماره ۰۹۳۵۱۵۰۲۵۱۱ ارسال نمائید تا هرچه سریعتر به درخواست شما رسیدگی شود.

- در وارد کردن اطلاعات خود دقت کامل داشته باشید ، زیرا در صورتی که اطلاعات اشتباه وارد کرده باشید ، گروه دو وب هیچ مسئولیتی را قبول نخواهد کرد.

- قبل از ثبت سفارش لطفا قوانین و شرایط خدمات گروه دو وب را مطالعه کنید و با آگاهی کامل از شرایط اقدام به استفاده از خدمات نمائید.

 

با تشکر – گروه دو وب


Enter your mobile number we will send verification code to

 
Please enter your verification code.